Logo YereCraft

Všechny pravidla (které jsou napsané níže) kontrolují pověření admini.
Tak moc nezlobte je jich docela dost. Seznam adminů najdete ZDE.

1.NeHackujte/NeCheatujte/NeModujte

§1 Zákaz všelijakých programů, modů popřípadě hacků, kterými byste si mohli hru ulehčovat.

2.Nevhodné vyjadřování

§1 Je přísně zakázáno uřážet, zesměšňovat nebo slovně napadat jiné hráče, členy ATeamu, vedení nebo majitele serveru.

§2 Potrestáno může být také ironické, sarkastické nebo arogantní chování, mystifikace hráčů nebo vyjadřování s rasistickým podtextem.

§3 Je přísně zakázáno spamovat chat stejnými či podobnými opakovaně odesílanými zprávami.

§4 Na serveru je přísně zakázána celková šikana druhých.

3.Nevhodný Nick/Skin

§1 Je zakázáno mít skin nebo nick s prvky fašismu, nacismu, urážek náboženství, nahoty, obsahu pro dospělé a rasismu.

§2 Nick nesmí obsahovat nadávky, sprostá slova, urážky, název hack clientu, nepovoleného cheatu ani slovo jehož kořenem je "hack".

§3 Hráči nesmí mít nick, který je stejný nebo výrazně podobný jako nick YouTubera, vedení serveru nebo člena A-teamu a je přísně zakázáno se za YouTubery, vedení nebo člena A-Teamu vydávat.

§4 Pokud je YouTuber na serveru nicknutý, je přísně zakázáno psát do chatu, kde se YouTuber nachází, nebo jaký je jeho tajný nick.

4.Zneužívání bugu a nahlášení chyby

§1 Hráč nesmí zneužívat žádného bugu ani chyby serveru nebo mapy.

§2 Pokud hráč nějakou chybu na serveru najde, je povinen ji ihned nahlásit buď helperovi ve hře nebo na našem TeamSpeak/Discord serveru (), případně na náš e-mail ().

5.Rozesílání osobních a interních informací

§1 Je přísně zakázáno využívat chat na serveru k publikování jakékoliv reklamy. Za reklamu je považován odkaz nebo název YouTube kanálu, odkazy na video, název nebo IP adresa jiného Minecraft, TeamSpeak nebo Discord serveru, odkaz na Twitch či Facebook jiného projektu apod. Výjimka z tohoto pravidla platí pro YouTubery, kteří mají rank na serveru a po domluvě s vedením mohou propagovat svůj stream, kanál či video z našeho serveru.

6.Více účtů

§1 Hráč může mít na serveru zaregistrovaných více účtů a hrát za libovolný z nich za předpokladu, že na žádném účtě nemá aktivní trest.

§2 Pokud má aktivní trest v podobě mute, je povinný hrát za účet, na kterém trest má. Pokud má aktivní ban, je hráč povinen počkat do doby než mu trest vyprší nebo si přijít na náš TeamSpeak/Discord (ts3.hicoria.com:13910/https://discord.gg/sbSTn9X) pro unban. V opačném případě může být zabanován.

§3 V žádném případě nesmí být hráč na serveru připojen za více než jeden účet. Toto pravidlo však neplatí pro členy ATeamu. Platí pouze, pokud bude člen ATeamu pomáhat normálním hráčům (Givováním peněz, Itemu apod.)

§4 Hraní na VPN za účelem obcházení trestu je přísně zakázáno.